Geoterminiai gręžiniai

Ilgametė patirtis, išsamios konsultacijos, patyrę specialistai, naudojamos kokybiškos sertifikuotos medžiagos, garantijos, dokumetų paruošimas, sutvarkymas, registravimas valstybinėse institucijose, garantijos.

Geoterminiai gręžiniai

Geoterminis šildymas ekologiškas, ekonomiškas ir švarus šildymo būdas. Grunte sukaupiama iki 98 proc. išspinduliuojamos saulės energijos, kurią galima išnaudoti geoterminio šildymo pagalba. Šį šildymo būdą vis dažniau renkasi naujos statybos namų šeimininkai. Tokiu atveju šiluma gaminama šilumos siurblio ir imama iš grunte paklotų vamzdynų arba gręžinių, panaudojama patalpoms šildyti ir karšto vandens ruošimui, tačiau sistemos su įvairiais priedais dažnai naudojamos ir patalpoms vėsinti, ir baseinams šildyti.


Geoterminio šildymo įrengimui reikia pakankamo žemės ploto, kuriame vyrauja drėgnas gruntas : vandeningas smėlis, žvyras ar molis arba negiliai slūgso požeminis vanduo, tačiau turint mažesnį žemės plotą įrengiami gręžiniai, į juos įleidžiant vertikalius giluminius zondus. Iš gręžinių nemokamai gaunamas šiluma atiduodama pastato šildymo sistemai. Be to, lauke neatsiranda jokių įrenginių, siurblys veikia be garso ir nereikalinga nuolatinė priežiūra.


Šilumos kolektorių sudaro vamzdžiai (zondai), užpildyti neužšąlančiu skysčiu – tokia sistema kaupia žemės šilumą ir perneša ją iki šilumos siurblio. Kolektorius įrengiamas žemiau įšalo lygio, kur grunto temperatūra yra apie 7 laipsnius ir šilumos siurblys ima šilumą iš žemos temperatūros šaltinio ir transformuoja ją į aukštos temperatūros šilumą. Net esant neigiamai aplinkos temperatūrai, šilumos siurblys ima žemės gelmių šilumą, kuri regeneruoja ir žiemą. Zondai, šiuo atveju, šilumą ima iš vandens gręžinio.


Geoterminis šilumos siurblys veikia naudodamas elektrą, tačiau suvartojamos šildymui energijos, kiekį gali sumažinti iki 80 proc., nes iš 1 kW elektros energijos šilumos siurblys pagamina maždaug 2-4 kW šilumos. Sunaudotos elektros energijos kiekis priklauso nuo namo šiluminės varžos.

MŪSŲ TIKSLAS

SUTEIKTI KOKYBIŠKĄ PASLAUGĄ BEI PREKĘ KLIENTUi